Porady

Zakup mieszkania od dewelopera – to się opłaca!

Finansowe

Zakup mieszkania od dewelopera – to się opłaca!

Planujesz zakup własnego mieszkania od dewelopera, ale zastanawiasz się na co zwrócić szczególną uwagę? To normalne, gdyż musisz dokonać bardzo ważnego, życiowego wyboru. Jedno jest pewne, kupno mieszkania od zaufanego dewelopera, to trafny wybór. Do firm deweloperskich zwraca się coraz więcej osób chcących zainwestować w nowe mieszkanie. Kraków jest jednym z najbardziej obleganych miast w Polsce pod względem inwestycji w nieruchomość.


Deweloper po Twojej stronie


Dzięki ustawie deweloperskiej powstałej w 2012 roku, zakup nowego mieszkania jest znacznie bezpieczniejszy. Chroni Cię sprawnie funkcjonujące prawo broniące Twoich interesów. Główną zmianą wprowadzoną przez prawo jest aktualny wymóg posiadania przez dewelopera mieszkaniowego rachunku powierniczego, na którym gromadzi środki kupujących. Dzięki temu pieniądze wpłacane są nie bezpośrednio na rachunek inwestora, tylko do banku, który czuwa nad ich prawidłowym wydawaniem. Każdy zaufany deweloper poinformuje Cię, w jaki sposób finansuje inwestycję oraz jaka będzie rola Twoich środków w tym procesie. Co jeszcze zyskujesz współpracując z deweloperem? Przede wszystkim to on bierze na siebie szereg obowiązków, które musi spełnić wobec kupujących nowe mieszkanie. Wiarygodność dewelopera można łatwo ocenić na podstawie jego historii oraz dotychczasowych osiągnięć w postaci zrealizowanych inwestycji.


Nowe mieszkanie w Krakowie od dewelopera


Zaufany deweloper to podstawa. W końcu zakup mieszkania to inwestycja na lata lub na całe życie. Jeżeli więc szukasz sprawdzonego i rzetelnego dewelopera, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy nowe mieszkania w Krakowie na Grzegórzkach. To idealne miejsca do zamieszkania nie tylko przez rodziny z dziećmi, ale także przez singli. Dlaczego osiedle Art City jest wyjątkowe i czym różni się od innych? Architekci tworzący to osiedle połączyli ze sobą nowoczesny design z artystyczną duszą samego Krakowa. Spójna całość zaczerpnięta wprost z krakowskich uliczek dostępna jest na wyciągnięcie ręki dla każdego. Oferujemy przestronne, funkcjonalne i stylowe mieszkania. Jeżeli chcesz poczuć artystyczną duszę Krakowa koniecznie sprawdź naszą ofertę. Spiesz się! Zapraszamy do oglądania.

17/04/2018