Kameralność jeszcze nigdy nie była tak butikowa

Lubisz swoje życie w Krakowie, ale tęsknisz za kameralnością i bliskością natury? Szukasz inwestycji w spokojnym i zielonym zakątku? Zależy Ci na odpowiednim standardzie? A może szukasz intratnej inwestycji w nieruchomość?

Destino to kameralne i malowniczo położone wille miejskie – idealne miejsce do życia dla Ciebie i Twoich bliskich.

5 dwupiętrowych budynków

Mieszkania w niskiej zabudowie

Tylko 90 mieszkań od 40 do 110 m2

Samodzielne garaże podziemne

Od 9 do 27 mieszkań w budynku

Jednorodzinna zabudowa po sąsiedzku

Ogródki do 80 m2

Zielone, ciche otoczenie

Podedworze

Mieszkaj bez kompromisów

W pięciu starannie zaprojektowanych dwupiętrowych budynkach pierwszego etapu mieści się 90 mieszkań. Każde zaprojektowane z dużym ogródkiem lub balkonem.
 
Dobry początek zapewnią 2-pokoje w metrażu od 40 do 46 m2. Idealne dla singli i par.
3 i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 51 do 110 m2 spełnią oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób poszukujących większej przestrzeni i miejsca z zielonym sąsiedztwem.

Znajdź mieszkanie

Standard mieszkania, standard życia

Prestiżowy charakter Destino nie wynika tylko z doskonałej lokalizacji. Wysoki standard to jeden z priorytetów, którymi kierowaliśmy się tworząc tą inwestycję. Jakość wykonania i materiałów znacznie podniosą komfort życia oraz wpłyną na wartość zakupionej nieruchomości.

Technologia

Wyjątkowa dbałość o standard, skrupulatnie dobrane materiały budowlane i wykończeniowe - dobrane pod kątem wysokiej jakości i wytrzymałości. Precyzja wykończenia i budynki samodzielne technicznie.

Wygląd i materiały

Stonowana i elegancka architektura, estetyczne budynki, elewacje z płytki klinkierowej, szklane balustrady, starannie zaprojektowane klatki schodowe, wykończenie płytą meblową, zagospodarowanie otoczenia.

Mieszkania

Duże aluminiowe okna, wideodomofony, antywłamaniowe drzwi, system inteligentnego klucza, ogrzewanie miejskie, grzejniki, gniazdka i tynkowane ściany przygotowane pod wykończenie.

Części wspólne

Windy cichobieżne, monitoring części wspólnych, oświetlenie led, mała architektura, podjazdy dla wózków, zewnętrzne miejsca postojowe, stojaki na rowery, stacje ładowania aut elektrycznych.

Poczuj pełnię komfortu

Standard i bezpieczeństwo mieszkańców są na pierwszym miejscu. Jednak zaraz po nich jest miejsce na udogodnienia. W Destino zadbaliśmy, aby wille zostały wyposażone w dodatkowe przestrzenie, które zapewnią Ci wygodę w codziennym życiu.

Podziemny garaż pod każdym budynkiem osobno

Miejsca
postojowe
zewnętrzne

Boksy
garażowe

Plac
zabaw

Wózkownia

Lokale
usługowe
na parterze

Podedworze

Najbardziej zielone sąsiedztwo w mieście

Destino idealnie realizuje marzenie o połączeniu kameralnego charakteru mieszkania z dostępnością wszelkich wielkomiejskich benefitów. Dlatego mieszkańcy mogą się cieszyć zarówno bliskością malowniczego Lasku Wolskiego, zielonego dorzecza Rudawy lub położonych nieopodal Błoń, ale także w kilka minut dojechać do historycznego centrum Krakowa i odwiedzić Stare Miasto lub Kazimierz.

usuwamy

u

out