Gdzie spotykają się dwa
style architektoniczne

DUO Residence to miejsce na styku sielskiego Salwatora i tętniącego życiem centrum milionowego miasta. To wyrafinowany i jednocześnie nowoczesny standard z widokiem na renesansowy Wawel. To także charakter, który łączy dwa style: secesję i Bauhaus.

Historia zamknięta w murach

Duo Residence to zestawienie dwóch kamienic z ponad 100-letnią historią. Pierwsza z nich powstała w roku 1910, a budynek obok jako Dom Opatrzności Bożej w następnym roku 1911. Ze względu na walory architektoniczne, urbanistyczne i kulturowe znajdują się w ewidencji obiektów zabytkowych Krakowa. Prace konserwatorskie obejmują m.in. renowację elewacji frontowych i ich wystroju. Wśród elementów charakterystycznych znajduje się Oko Opatrzności widniejące nad wejściem. Miejsce zapomniane i opuszczone odzyska swoją dawną świetność. Stanie się wizytówką Salwatora i znowu zacznie tętnić życiem.

Duo Residence

Celowo kameralnie

Wyobraź sobie poranki i zapach kawy, którą delektujesz się wygrzewając się w słońcu na tarasie, wieczory z najbliższymi z widokiem na Wisłę i skąpany w słońcu Wawel…
Wyobraź sobie, że mieszkasz w spokojnej dzielnicy, a jednocześnie w ścisłym centrum legendarnego miasta, lecz miejski gwar tu nie dociera. Wyobraź sobie, że to miejsce może stać się Twoim domem.

Duo Residence

Poczuj się wyjątkowo. Żyj wyjątkowo.

Ta strona używa cookies, dzięki którym wyświetla się poprawnie i dostosowuje do Twoich potrzeb.