Aktualności

Dni Otwarte na osiedlu U Przybyszewskiego i Slow City – 14 i 15 czerwca

Dni Otwarte na osiedlu U Przybyszewskiego i Slow City – 14 i 15 czerwca

Zapraszamy na Dni Otwarte, które odbędą się 14 i 15 czerwca. To doskonała okazja, by zobaczyć na żywo mieszkania gotowe do odbioru oraz skorzystać z multi rabatów. Sprawdź szczegóły!

Dni Otwarte na osiedlu U Przybyszewskiego Slow City odbędą się w:
– piątek, 14.06 od godziny 9.00 do 16.00
– sobotę,15.06 od godziny 10.00 do 14.00

U Przybyszewskiego – skorzystaj z promocji

Z myślą o gościach, którzy pojawią się na Dniach Otwartych przygotowaliśmy multi rabaty:

18 000 zł na miejsce postojowe na platformie,

20% na zakupy do Maxfliz

Co należy zrobić? Przyjdź na Dni Otwarte i podpisz umowę przedwstępną na mieszkanie gotowe do odbioru u doradcy EKOPARK w określonym terminie. Regulaminy promocji dostępne w biurze sprzedaży.

Odwiedź Przybyszewskiego

Wejście na teren osiedla możliwe tylko z Doradcą Klienta. Zachęcamy do zapisania się na listę gości. W celu umówienia prosimy dzwonić pod numer:

+48 782 210 451 – Katarzyna Plebańczyk – Doradca Klienta.

Dni Otwarte to także możliwość obejrzenia mieszkania na żywo. W ofercie dostępne są gotowe do odbioru 2, 3 i 4-pokoje. Co więcej doradca oprowadzi Cię po gotowym osiedlu, pokaże części wspólne i udogodnienia.

Jak dojechać?

U Przybyszewskiego położone jest w Bronowicach przy ul. Brązowniczej 12 i 14. W tych dniach specjalnie dla zmotoryzowanych udostępniamy parking, znajdujący się naprzeciwko terenu biur budowy przy ul. Brązowniczej 12.  

Slow City – odbierz multi rabaty

Dni Otwarte to świetna okazja, by zobaczyć gotowe etapy – A i B – osiedla Slow City. Specjalnie dla gości przygotowaliśmy:

GRATIS umowa przedwstępna do mieszkań gotowych do odbioru,

20% na zakupy do Maxfliz

Konsultacje doradcy kredytowego

Chcesz skorzystać z multi rabatów? Wystarczy, że zgłosisz się do doradcy EKOPARK na Dniach Otwartych i podpiszesz umowę przedwstępną na mieszkanie w etapie A lub B w określonym terminie. Regulaminy promocji dostępne w biurze sprzedaży.

Zasięgnij również eksperckiej porady u doradcy kredytowego – dowiedz się więcej o finasowaniu Twojego przyszłego mieszkania i poznaj najlepsze opcje kredytów hipotecznych.

Mieszkaj w stylu slow

Dni Otwarte dają możliwość obejrzenia mieszkań gotowych do odbioru. Zobaczysz także gotowe etapy, części wspólne i osiedlowy park o powierzchni 10 000 m2 wraz z jego licznymi atrakcjami – mowa o tężni solankowej, placach zabaw, siłowni plenerowej i ścieżkach spacerowych.

Jak dojechać?

Osiedle Slow City znajduje się na krakowskim Prądniku Białym przy ul. Piaszczystej 29. Dojazd jest możliwy z dwóch stron: od ulicy Starego Wiarusa i Trasy Wolbromskiej. W tych dniach specjalnie dla zmotoryzowanych udostępniamy parking, znajdujący się na terenie budowy. Wybierasz się komunikacją miejską? Wysiądź na przystanku Prądnik Biały Zachód lub Pękowicka.

Zapisz datę w kalendarzu!

Nie przegap takiej okazji! Wydarzenie będzie trwało aż dwa dni. Nasi Doradcy będą na Ciebie czekać w piątek 14 czerwca od godziny 9.00 do 16.00 oraz w sobotę 15 czerwca od 10.00 do 14.00.

Do zobaczenia!

10/06/2024